Tealight z prawdziwego wosku pszczelego 4cm

Świeca tealight z wosku pszczelego Naturalny wosk pszczeli od Fundacji Braterskiej
W porównaniu do świec wykonanych z parafiny czy stearyny wosk pszczeli nie posiada żadnych szkodliwych substancji.

Czas spalania: około 3:30 – 4 godziny

Szerokość: ok 3,7 cm

Wysokość: 1,6 cm

Waga: 12 gram

Brak w magazynie

Produkt wykonywany ręcznie, wg tradycyjnej metody dlatego świeczki mogą się nieznacznie różnić od siebie.

Wszystkie nasze świece są z prawdziwego wosku pszczelego dlatego charakteryzują się wyjątkowym zapachem miodu i tworzą niezwykłą atmosferę.

Właściwości naturalnych świec z wosku pszczelego:

* Tworzą przyjemny nastrój

* Wspomagają leczenie alergii i astmy

* Wspomagają układ oddechowy

* Usuwają nieprzyjemne zapachy, neutralizują zapach dymu tytoniowego, spalin, kurzu

* Poprawiają samopoczucie i koncentrację

* Uspokajają

* unieszkodliwiają  działanie promieniowania pochodzącego od urządzeń elektromagnetycznych

* Łagodzą dolegliwości dróg oddechowych takich jak: astma, zatoki, kaszel, katar

* Oczyszczają i jonizują powietrze

* Naturalny, przyjemny aromat miodowo-woskowy