Wspólnota w akcji, razem dla lepszej przyszłości

Baza pytań

Twoje zakupy = Twoje wsparcie:

Jak dysponujemy środkami Fundacji Braterskiej

Cieszymy się, że nasz sklep online z bakaliami przyczynia się do realizacji celów Fundacji Braterskiej. Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie pieniądze ze sprzedaży trafiają w całości na wsparcie naszych inicjatyw

Dzięki Twoim zakupom możemy kontynuować budowanie domków dla murarek, rozwijać naszą pasiekę pszczelą, przeprowadzać utylizację opon i odpadów gumowych, a także prowadzić warsztaty pszczelarskie. Twoje wsparcie przekłada się bezpośrednio na pozytywny wpływ, jaki możemy wywierać na środowisko i społeczność. Dziękujemy Ci za udział w naszej misji i za wybór zdrowych produktów spożywczych, które przyczyniają się do pozytywnej zmiany dla naszej planety!

Gdzie mogę kupić produkty Fundacji Braterskiej?

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chcielibyśmy podzielić się ważną informacją dotyczącą sprzedaży. Nasze produkty są dostępne na naszej stronie oraz na platformie Allegro.pl.

Dlaczego wybraliśmy sprzedaż na Allegro.pl? To miejsce zapewnia pełne bezpieczeństwo i wygodę dla naszych klientów. Jest to platforma, która gwarantuje bezpieczne transakcje i umożliwia Ci zapoznanie się z opiniami i komentarzami innych użytkowników.

Jak najlepiej przechowywać nasze produkty?

Nasze produkty spożywcze najlepiej przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. W przypadku reklamacji, prosimy o niezwłoczne zgłaszanie problemów. Dziękujemy za wybór naszych produktów!

Kiedy otrzymam swoje zamówienie?

Nasza Fundacja dokłada wszelkich starań, aby zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 14:00 były wysyłane tego samego dnia. Dzięki temu, paczka powinna dotrzeć do Państwa już na następny dzień. Dbamy o szybką i sprawną dostawę, aby zapewnić Państwu jak najszybsze otrzymanie zamówionych produktów.

Co robić, gdy zamówienie nie jest kompletne lub produkty są uszkodzone?

Jeżeli któryś z produktów w Państwa zamówieniu jest niekompletny lub został uszkodzony, prosimy o podjęcie poniższych kroków:

1. Prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą Fundacją. Można skorzystać z naszej infolinii lub wysłać wiadomość e-mail, opisując problem. Pracujemy codziennie w godzinach od 07:30 do 20:00.

2. Przy zgłaszaniu problemu, prosimy o dokładne podanie informacji dotyczących brakującego elementu lub uszkodzonego produktu. Im więcej szczegółów, tym lepiej będziemy w stanie zareagować.

3. Zapewniamy, że problem zostanie rozwiązany natychmiastowo. Postaramy się jak najszybciej znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego podejmiemy wszelkie działania, aby naprawić sytuację i zapewnić pełną satysfakcję z naszych produktów i usług.

Informacje o terminach ważności i kraju pochodzenia produktów

Przy każdym produkcie, w zakładce “Informacje dodatkowe“, znajdują się informacje dotyczące kraju pochodzenia produktu oraz daty ważności. Możecie Państwo tam znaleźć pełne informacje na ten temat.

Darmowa dostawa już od 149zł
Ekspresowe dostawy