Niełuskane orzechy nerkowca prażone 500g

Niełuskane orzechy nerkowca prażone i solone 500 g to doskonała propozycja od Fundacji Braterska dla miłośników pysznych i wartościowych przekąsek. Każdy wie, że tradycyjne chipsy czy słone paluszki nie zawsze są najlepszym wyborem dla zdrowego trybu życia.

Składniki: Niełuskane orzechy nerkowca prażone i solone

Kraj pochodzenia: Wietnam

Całe Orzechy nerkowca 500g PRAŻONE , SOLONE ZE SKÓRKĄ

Niełuskane orzechy nerkowca prażone i solone 500 g to doskonała propozycja od Fundacji Braterska dla miłośników pysznych i wartościowych przekąsek. Każdy wie, że tradycyjne chipsy czy słone paluszki nie zawsze są najlepszym wyborem dla zdrowego trybu życia. Dlatego warto sięgnąć po orzechy nerkowca, które nie tylko zaspokoją Twoją ochotę na coś chrupiącego, ale również dostarczą do organizmu cennych składników odżywczych.
.
Orzechy nerkowca prażone, solone całe od Fundacji Braterskiej:
Składniki: Orzechy nerkowca prażone ze skórką, sól
Kraj pochodzenia: Wietnam
.