Promocja!

Pistacje prażone bez soli 1kg

Original price was: 49,99 zł.Current price is: 48,00 zł. z VAT

-4%

Pistacje prażone solone – są bardzo zdrowe, bogate w wartości odżywcze, a przy tym nie powodują tycia. Twarda i jasna łupina kryje w sobie “zieloną perłę”. Która ma lekki słodki smak i przyjemny zapach.

Składniki: Pistacje prażone solone

Kraj pochodzenia: U.S.A.

Masa netto: 1000g

Brak w magazynie

Pistacje prażone bez soli 1kg

Pistacje prażone bez soli – są bardzo zdrowe, bogate w wartości odżywcze, a przy tym nie powodują tycia. Twarda i jasna łupina kryje w sobie “zieloną perłę”. Która ma lekki słodki smak i przyjemny zapach. Są źródłem białka, wspomagają prawidłową pracę jelit i regulują proces przemiany materii.
.
Oprócz bezpośredniego spożycia można dodawać je do wielu dań, sałatek, mięsa czy wyrobów cukierniczych (ciast, lodów, budyniu, nadzienia cukierków).
.
Wartości odżywcze w 100 g produktu:Wartość energetyczna: 2480 kJ/598 kcal