Orzechy nerkowca całe 1kg (opakowanie 2 x 500g)

Orzech Nerkowca – Uważane są za jedne z najsmaczniejszych orzechów świata. Stanowią pyszną, pożywną i zdrową przekąskę.

Składniki: Orzechy nerkowca

Kraj pochodzenia: Wietnam

Masa netto : 1000g (opakowanie 2 x 500g)

Orzechy nerkowca całe

(opakowanie 2 x 500g)

Nerkowce są bardzo smaczne, delikatne, kruche, oraz lekko słodkawe.

Orzechy nerkowca są źródłem wielu składników odżywczych i witamin.  Orzechy zawierają białko, witaminę A, D, E, białko, oraz  wiele cennych składników jak wapń, fosfor, żelazo, potas, magnes, sód, oraz cynk.

▼Sposób użycia:
Orzechy nerkowca sprawdzają się jako zdrowa i pożywna przekąska. Używane są również jako dodatek do deserów i wszelkich wypieków.

Wartość energetyczna: 2314 kJ /553 kcal
Tłuszcz: 43,9 g