Śliwki suszone bez pestek 500g

Śliwki suszone wpływają bardzo dobrze na metabolizm. Zawierają dużo witaminy A, fosforu, oraz naturalnego błonnika. Kilka śliwek zjedzonych po obiedzie wspomoże układ pokarmowy i wesprze procesy trawienne.

Składniki: Śliwki suszone bez pestek

Kraj pochodzenia: Chile

Masa netto 500g

Śliwki suszone wpływają bardzo dobrze na metabolizm. Zawierają dużo witaminy A, fosforu, oraz naturalnego błonnika. Kilka śliwek zjedzonych po obiedzie wspomoże układ pokarmowy i wesprze procesy trawienne. Śliwki są doskonałe dla osób dbających o linie, polecane są wegetarianom ze względu na dużą zawartość żelaza. Wprowadzenie śliwek do codziennej diety zapewnią dobre samopoczucie, bardzo dużo witamin i składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Śliwki suszone można dodać do mięs pieczonych i duszonych, wyrobów wędliniarskich. Idealnie sprawdzą się dodane do wypieków, oraz jako nadzienie.

Śliwka suszona od Fundacji Braterskiej:
Składniki: Śliwki suszone bez pestek
Kraj pochodzenia: Chile