Żurawina suszona cięta 500g

Żurawina to smaczna, zdrowa i pożywna przekąska. Jest owocem o cierpko-słodkim smaku dzięki czemu jest idealną alternatywą dla słodkich łakoci. Żurawina jest znakomitą pozycją dla osób szukających naturalnych produktów wyróżniających się wspaniałym wyrazistym smakiem.

Składniki: Żurawina

Kraj pochodzenia: U.S.A.

Masa netto 500g

Żurawina cięta suszona

Żurawina zawiera witaminę C, E, K, witaminy z grupy B, oraz błonnik i sole mineralne.

Żurawina wykorzystywana jest do produkcji ciast, jako dodatek do lodów, deserów, owsianki, sosów i potraw mięsnych.

▼Dodatkowe informacje:

Żurawina cięta od Fundacji Braterskiej:
Składniki: Żurawina cięta, olej słonecznikowy, cukier.
Kraj pochodzenia: U.S.A.
Masa netto 500g

Proszę przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Wartość energetyczna: 1495 kJ /353 kcal
Tłuszcz: 0,5 g