Słonecznik łuskany 1kg

Łuskane pestki słonecznika są doskonałym źródłem zdrowia i ważny składnikiem diety. Pestki słonecznika są bogate w składniki odżywcze, minerały, przeciwutleniacze i witaminy. Charakteryzują się wysoką zawartością błonnika pokarmowego, są skarbnicą fitosteroli, które obniżają poziom cholesterolu we krwi.

Składniki: Łuskane pestki słonecznika

Kraj pochodzenia: Mołdawia

Łuskane pestki słonecznika

Łuskane pestki słonecznika są doskonałym źródłem zdrowia i ważny składnikiem diety. Pestki słonecznika są bogate w składniki odżywcze, minerały, przeciwutleniacze i witaminy. Charakteryzują się wysoką zawartością błonnika pokarmowego, są skarbnicą fitosteroli, które obniżają poziom cholesterolu we krwi.
.
Słonecznik łuskany od Fundacji Braterskiej:
Składniki: Łuskane pestki słonecznika
Kraj pochodzenia: Mołdawia