Pieprz kolorowy ziarnisty 100g

Pieprz kolorowy to mieszanka ziaren, w skład którego wchodzi pieprz czarny, pieprz biały, pieprz zielony i pieprz czerwony. Mieszanka pieprzowa to kompozycja różnych ziaren tej samej rośliny różniące się barwą. Połączenie czterech odmian pieprzu tworzy kompozycję łagodniejszych i ostrzejszych nut smakowych, oraz różnorodny aromat.

Składniki: pieprz czarny, pieprz czerwony, pieprz biały, pieprz zielony

Kraj pochodzenia: Polska

Brak w magazynie

Pieprz kolorowy ziarnisty 100g

Pieprz kolorowy to mieszanka ziaren, w skład którego wchodzi pieprz czarny, pieprz biały, pieprz zielony i pieprz czerwony. Mieszanka pieprzowa to kompozycja różnych ziaren tej samej rośliny różniące się barwą. Połączenie czterech odmian pieprzu tworzy kompozycję łagodniejszych i ostrzejszych nut smakowych, oraz różnorodny aromat.

Pieprz kolorowy dodajemy do potraw. Doskonale komponuje się w zupach, sałatkach, mięsach.

Pieprz kolorowy od Fundacji Braterskiej:

Składniki: Pieprz kolorowy  (pieprz czarny, pieprz czerwony, pieprz biały, pieprz zielony).

Kraj pochodzenia: Polska

ziarnisty