Pieprz cytrynowy grys 100g

Doskonale sprawdzi się jako aromatyczna przyprawa do mięs, ryb i sałatek, nadając im wyjątkowego charakteru. jest przyprawą uniwersalną po którą bardzo często sięgamy. Dodany do dań nadaje nuty pikanterii, poprawia smak.

Składniki: sól, cebula, cukier, czosnek, pasternak, pieprz czarny, kwasek cytrynowy, kurkuma

Kraj pochodzenia: Polska

Brak w magazynie

Pieprz cytrynowy – Grys –

Pieprz cytrynowy to unikalna kompozycja najwyższej jakości pieprzu, wzbogacona naturalną nutą cytryny.Doskonale sprawdzi się jako aromatyczna przyprawa do mięs, ryb i sałatek, nadając im wyjątkowego charakteru. Świeżość i orzeźwiający smak pieprzu cytrynowego to kluczowe elementy, które podkreślą walory Twoich potraw, dodając im nowego, intensywnego wymiaru smakowego.Wzbogacenie potraw o pieprz cytrynowy to prosty sposób na nadanie im subtelnej świeżości i wyjątkowego aromatu. Odkryj nowe doznania smakowe, sięgając po nasz pieprz cytrynowy – idealny dodatek do kuchni pełnej inspiracji.

Pieprz cytrynowy to wszechstronna przyprawa, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Oto kilka sugestii dotyczących jej zastosowania:
Do mięs: Posyp mięso przed pieczeniem lub smażeniem, dodając intensywny smak pieprzu cytrynowego. Doskonale komponuje się z drobiem, wieprzowiną czy jagnięciną.
Do ryb: Delikatna nuta cytryny idealnie pasuje do smażonych, grillowanych lub duszonych ryb. Posyp nimi filety przed przygotowaniem.
Do sałatek: Dodaj odrobinę pieprzu cytrynowego do świeżych sałatek, by podkreślić smak warzyw i nadać im orzeźwiający akcent.
Do marynat: Wzbogać marynaty do mięs czy ryb, dodając szczyptę pieprzu cytrynowego. Dzięki temu potrawy nabiorą wyjątkowego smaku.
Do dipów i sosów: Dodaj do sosów do sałatek, majonezu czy dipów, by nadać im świeżości i charakterystycznego aromatu.
Do potraw z grilla: Idealny do potraw z grilla, zwłaszcza przy grillowaniu warzyw, kurczaka czy krewetek

Pieprz cytrynowy grys od Fundacji Braterskiej:
Kraj pochodzenia: Polska
Masa netto: 100gPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

mielony

pieprz cytrynowy